Üldinfo

Meie pere


Age Pilter - majandusjuhataja

Airi Raudver - õpetaja abi (Kuusekäbi nupsud)

Ando Alberg - majahoidja, remondimees

Angelika Kiper - õpetaja abi (Pajutibud)

Anu Nõmm - kooli liikumisõpetaja, pikapäevarühma õpetaja

Astrid Ollema - klassiõpetaja

Ave Kiivit - eripedagoog

Carlen Talts - rühmaõpetaja (Pihlamarjad)

Elina Pea - HEV koordinaator

Helen Eeskivi - klassiõpetaja

Heleri Hoog - rühmaõpetaja (Urvakesed)

Herme Koit - tugiõpetaja

Hille Peetson - loovtegevuste juhendaja

Inna Doran - õpetaja abi (Urvakesed)

Jaanika Parm - rühmaõpetaja (Kuusekäbi nupsud)

Janeta Sinivee - kokk

Ene-Ly Lembit - abiõpetaja (Pihlamarjad)

Kady Kalvet - rühmaõpetaja (Kastaninublud)

Kai Kukk - klassiõpetaja

Kairit Sander - õpetaja abi (kool)

Katrin Milistver - abiõpetaja (Männikäbi põnnid)

Katrin Mändmets - abiõpetaja (Urvakesed)

Kersti Rauba - rühmaõpetaja (Pajutibud)

Krislin Järvelaine - lasteaia liikumisõpetaja

Kristi Saak - abiõpetaja (Pajutibud)

Külli Tedre - õpetaja abi (Kastaninublud)

Liina Kuus - abiõpetaja (Kuusekäbi nupsud)

Maarika Talts - õpetaja abi (Pajutibud)

Marge Lumisalu - lasteaia muusikaõpetaja

Margit Koppel - majaperenaine

Margit Mihkelsoo - õppealajuhataja

Marika Gill - õpetaja abi (Pihlamarjad)

Marjuka Aas - õpetaja abi (Männikäbi põnnid)

Merileid Vinkler - sotsiaalpedagoog

Monika Saarniit - rühmaõpetaja (Männikäbi põnnid)

Moonika Mikelsons - kokk

Natalja Boikova - õpetaja assistent

Oksana Laanemets - direktor

Riina Pinsel - abiõpetaja (Kastaninublud)

Siret Lehtmaa - rühmaõpetaja (Pajutibud)

Ülle Jantson - kooli muusikaõpetaja

 

 

 

Age Pilter - majandusjuhataja

Airi Raudver - õpetaja abi (Kuusekäbi nupsud)

Ando Alberg - majahoidja, remondimees

Angelika Kiper - õpetaja abi (Pajutibud)

Anu Nõmm - kooli liikumisõpetaja, pikapäevarühma õpetaja

Astrid Ollema - klassiõpetaja

Ave Kiivit - eripedagoog

Carlen Talts - rühmaõpetaja (Pihlamarjad)

Elina Pea - HEV koordinaator

Helen Eeskivi - klassiõpetaja

Heleri Hoog - rühmaõpetaja (Urvakesed)

Herme Koit - tugiõpetaja

Hille Peetson - loovtegevuste juhendaja

Inna Doran - õpetaja abi (Urvakesed)

Jaanika Parm - rühmaõpetaja (Kuusekäbi nupsud)

Janeta Sinivee - kokk

Ene-Ly Lembit - abiõpetaja (Pihlamarjad)

Kady Kalvet - rühmaõpetaja (Kastaninublud)

Kai Kukk - klassiõpetaja

Kairit Sander - õpetaja abi (kool)

Katrin Milistver - abiõpetaja (Männikäbi põnnid)

Katrin Mändmets - abiõpetaja (Urvakesed)

Kersti Rauba - rühmaõpetaja (Pajutibud)

Krislin Järvelaine - lasteaia liikumisõpetaja

Kristi Saak - abiõpetaja (Pajutibud)

Külli Tedre - õpetaja abi (Kastaninublud)

Liina Kuus - abiõpetaja (Kuusekäbi nupsud)

Maarika Talts - õpetaja abi (Pajutibud)

Marge Lumisalu - lasteaia muusikaõpetaja

Margit Koppel - majaperenaine

Margit Mihkelsoo - õppealajuhataja

Marika Gill - õpetaja abi (Pihlamarjad)

Marjuka Aas - õpetaja abi (Männikäbi põnnid)

Merileid Vinkler - sotsiaalpedagoog

Monika Saarniit - rühmaõpetaja (Männikäbi põnnid)

Moonika Mikelsons - kokk

Natalja Boikova - õpetaja assistent

Oksana Laanemets - direktor

Riina Pinsel - abiõpetaja (Kastaninublud)

Siret Lehtmaa - rühmaõpetaja (Pajutibud)

Ülle Jantson - kooli muusikaõpetaja