Lasteaed

09.05
Reede
10.05
HommikusöökRukkihelbepuder, marjad, soe mahlajookAhjuomlett, sepik juustuga, piim (koolipiim)Kaerahelbepuder, tikrimoos, kakaoHirsipuder, maasikamoos, teeSoojad ahjusaiad, piim (koolipiim)
TerviseampsÕun (koolipuuvili)Porgand (koolipuuvili)Pirn (koolipuuvili)Kapsas (koolipuuvili)Melon
LõunasöökKana apelsinikastmes, sõmer riis, porgandisalat, maitsevesiRassolnik, leib, leivakreem piimagaMaisihelvestes paneeritud ahjukana, keedetud kartulid, värskekapsa-kurgisalat, koorekaste, piim (koolipiim)Kala-riisisupp, puuviljatarretis, leib, vahukoorMulgipuder praetud singi ja sibulaga, tomatisektorid, jogurtikaste maitserohelisega, keefir (koolipiim)
ÕhtuoodeKaneelirull, piim (koolipiim)Kartulipüree, kurgi-tomatisalat, maitsevesiMaasika-jogurtismuuti, neljaviljakrõbuskidMakaronid singiga, jogurtikaste maitserohelisega, kurgiviilud, mahlajookKohupiimakreem, vaarikakaste