Tammiste Lasteaed-Algkool

Üldinfo
Sõimemaja
Sõimerühmad asuvad aadressil Tammiste tee 1/2, 80047 Pärnu linn E-R 7.30 - 18.00

Kontakt

Filtreeri

Kõik Hoolekogu Juhtkond Õpetajad Rühmad Töötajad Tugimeeskond

Ametikoht
 
Hoolekogu (1)

Maarja Ploom

Hoolekogu esimees
hoolekogu@tammistekool.ee

Juhtkond (3)

Oksana Laanemets

Direktor
+372 5305 8380
oksana@tammistekool.ee

Lisainformatsioon: 

N ja R kättesaadav meili teel

 


Age Pilter

Majandusjuhataja
+372 5683 0381
age@tammistekool.ee


Margit Mihkelsoo

Õppealajuhataja
+372 5683 0386
margit@tammistekool.ee

Õpetajad (7)

Helen Eeskivi

3. klassi klassijuhataja
+372 58472555
helen.eeskivi@tammistekool.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid T 13:50-14:35


Kai Kukk

2. klassi klassijuhataja
+372 53551029
kai.kukk@tammistekool.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid E 13.50-14.35

Kokkuleppel K 13.50-14.35


Marge Lumisalu

Lasteaia muusikaõpetaja
+372 5562 1877
marge@tammistekool.ee


Krislin Järvelaine

Lasteaia liikumisõpetaja
liikumine@tammistekool.ee


Astrid Ollema

1. klassi klassijuhataja
astrid.ollema@tammistekool.ee

Lisainformatsioon: 

Konsultatsioonid T 12.55 - 13.40


Anu Nõmm

Kooli liikumisõpetaja
anu.nomm@tammistekool.ee


Ülle Jantson

Kooli muusikaõpetaja
ylle.jantson@tammistekool.ee

Rühmad (7)

Urvakeste rühm

Aiarühm
+372 5683 0385
urvakesed@tammistekool.ee


Kastaninublude rühm

Aiarühm
+372 5683 0384
kastaninublud@tammistekool.ee


Männikäbi põnnide rühm

Aiarühm
+372 5683 0383
ponnid@tammistekool.ee


Kuusekäbi nupsude rühm

Aiarühm
+372 5683 0382
nupsud@tammistekool.ee


Pajutibude rühm

Sõimerühm
+372 5683 0388
tibud@tammistekool.ee


Pajutibud 2 rühm

Sõimerühm
+372 5683 0388
tibud2@tammistekool.ee


Pihlamarjade rühm

Liitrühm
+372 58583176
pihlamarjad@tammistekool.ee

Töötajad (4)

Moonika Mikelsons

Kokk
+372 5683 0387
kokk@tammistekool.ee


Janeta Sinivee

Kokk
+372 5683 0387
kokk@tammistekool.ee


Margit Koppel

Perenaine


Ando Alberg

Tehnik-remondimees-majahoidja

Tugimeeskond (4)

Herme Koit

Tugiõpetaja
tugi@tammistekool.ee


Ave Kiivit

Eripedagoog
ave.kiivit@tammistekool.ee


Elina Pea

HEV koordinaator
elina.pea@tammistekool.ee


Merileid Vinkler

Sotsiaalpedagoog
merileid.vinkler@tammistekool.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Tammiste Lasteaed-Algkool

Üldinfo
Sõimemaja
Sõimerühmad asuvad aadressil Tammiste tee 1/2, 80047 Pärnu linn E-R 7.30 - 18.00

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.